Western Pad lambskinpad out of natural lambskin

Skvelá podložka z jahňacej kože s prešívaním a mäkkou spodnou stranou z jahňacej kože. K pokožke šetrná a priedušná westernová vložka, ktorá boduje nielen u citlivých a citlivých koní. 

Kvalitná korekčná podložka so zasúvacími vreckami, ktoré možno podľa potreby vypolstrovať. Vrecká na westernovej podložke z jahňacej kože sa na zadnej strane zapínajú na veľmi stabilný suchý zips. 


Západná podložka má dve vrecká. Pridávanie alebo vyberanie čalúnenia je absolútne nekomplikované. Plstené vložky možno ľahko vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka neviditeľnému suchému zipsu na zadnej strane. Podložka z jahňaciny pozostáva zo spodnej strany z prírodnej jahňaciny a na vrchnej strane je prešívaná. 

Korekčnú podložku je možné čistiť špeciálnym čistiacim prostriedkom na jahňaciu kožu. 


Západná podložka je zvrchu čierna a zospodu hnedá. Jahňacia koža má niektoré skvelé vlastnosti, ako je regulácia teploty, antibakteriálne a priedušné vlastnosti. Westernová podložka by mala mať po jazde dostatok času na zaschnutie a po zaschnutí ju treba vykefovať. V prípade potreby treba podložku vyprať špeciálnym čistiacim prostriedkom na jahňacinu, aby čpavok, ktorý je v pote koňa, podložku nerozložil. Westernová podložka pre všetky situácie, ktoré si jazdec a kôň užijú na dlhú dobu. V

eľkosť: Dĺžka cca 80 cm (32")

 Šírka cca. 80 cm (32") 

Hrúbka: cca 2,4 cm. 

Farba: čierna, spodná strana hnedá 


Ako sa starám o produkty z jahňacej kože? 

Výrobky z ovčej kože by ste mali pravidelne čistiť a ošetrovať, aby boli v perfektnom stave a zachovali si prirodzený lesk. Na čistenie možno použiť špeciálne prípravky z jahňacej kože, ale vhodné je aj mydlo a jemný šampón. Jahňaciu kožu potom opláchnite vlažnou vodou a potom ju utrite dosucha. Po vysušení ich treba prečesať mäkkou kefou-hrebeň, aby boli opäť hladké a poddajné.

199,00 €

Pripravila som aj krátke video, kde si môžete deku pozrieť lepšie.