Boostery

Často toho vyžadujeme od našich koní veľa, či už v športe, chovue alebo v hobby. Kôň musí podať tomu zodpovedajúci výkon, ku ktorému potrebuje dostatočnú výživu, ktorá mu poskytne dostatok energie a podporí jeho ochotu požadovaný výkon poskytnúť. Výživové doplnky sa skvele hodia pre optimálnu podporu koňa a pre vyrovnanie deficitov alebo zvýšených potrieb rozličných látok. Obvykle toto vyrovnanie dosahujeme dennými dávkami a týždne trvajúcimi kúrami.

ALE ČO ROBIŤ, KEĎ TO NIEKEDY MUSÍ BYŤ NAOZAJ RÝCHLO?

Vždy sú ale momenty, kedy je nutné okamžite a cielene konať, aby sme podporili kone čo najrýchlejšie v vzniknutej záťaži alebo stresovej situácii. Je potreba okamžitej pomoci.

Boostery sú koncentrované a výborne sa vstrebávajú. Tak sa dostávajú účinné látky rýchlo na miesto pôsobenia a to vo vysokých koncentráciách. Naše Boostery sa zmestia do ruky, aby bolo možné ich mať k dispozícii kdekoľvek, aj na cestách. Oproti inak obvyklým kyblíčkom a dóza pre kŕmne doplnky, sa Boosters zmestia pohodlne do sedlovej brašne, vrecka kabáta alebo auta. Priamou aplikáciou do huby máme istotu, že sa požadované množstvo dostalo naozaj "do koňa". Pomocou kolieska dávkovača pohodlne stanovíme presné množstvo.