Špeciálna prírodná zmes proti žalúdočným vredom Gastric, 2kg pelety

Equine 74 Gastric je kŕmny doplnok pre kone a poníky, ktorý absorbuje prebytočnú žalúdočnú kyselinu spôsobenú kŕmením a stresom, čím tlmí hodnotu pH v žalúdku koňa.

Denne ním kŕmia svoje kone športoví a voľnočasoví jazdci, amatéri, majstri sveta a olympijskí víťazi.

Equine 74 Gastric sa získava zo špeciálneho druhu červenej riasy (Lithothamnium calcareum) získavanej z morského dna pri pobreží Islandu a následne podrobené šetrnému sušeniu v Írsku. Surovina je následne spracovaná a balená v rôznych výrobných krokoch v Nemecku - preto nesie označenie Made in Germany.

Proti prekysleniu žalúdočného obsahu kŕmte 50 gramov denne.

Equine 74 Gastric je k dispozícii vo forme prášku, granulátu aj peliet. V závislosti na individuálnych preferenciách koní môže byť kŕmené priamo z ruky alebo pridané do dennej kŕmnej dávky. Prášok aj pelety je tiež možné zmiešať s vlhkým krmivom.

Kŕmny návod: Podávajte 25-50 g Equine 74 Gastric 1-2krát denne, v závislosti od veľkosti a hmotnosti koňa, jeho náchylnosti k stresu a množstvu produkovanej žalúdočnej kyseliny. 2kg produktu vystačí u koní na dobu 6 týždňov.

Ako to funguje?
Equine 74 Gastri funguje podobne ako huba, ktorá absorbuje prebytočnú žalúdočnú kyselinu. Červené riasy - prírodný základ Equine 74 Gastri - obsahujú 74 rôznych minerálov, vrátane veľkého množstva vápnika a horčíka, ktoré majú vysokú biologickú dostupnosť.

Vysoký obsah vápnika a horčíka v Equine 74 Gastric a jeho jedinečné vlastnosti poskytujú až 2,5-krát väčšiu pufračnú kapacitu ako kŕmne doplnky na neutralizáciu žalúdočnej kyseliny získanej z vápenca.

To znamená, že Equine 74 Gastric dokáže neutralizovať viac žalúdočnej kyseliny ako bežné produkty na báze vápnika.

Equine 74 Gastri absorbuje prebytočnú žalúdočnú kyselinu ako huba, aby zabezpečila vyváženejšiu hladinu pH v žalúdku koňa. Prebytočná kyselina už nemôže napádať žalúdočnú stenu, čím sa zabráni vzniku žalúdočných vredov.

Krmivo potom prechádza do čreva bez prekyslenia. To vytvára väčšiu rovnováhu črevnej mikroflóry a umožňuje črevným baktériám lepšie spracovávať tráveninu. To môže pomôcť vyššej absorpcii živín z krmiva.

99,99 €