Show Sheen 2v1 šampón a kondicionér

Absorbine ShowSheen 2v1 Šampón a kondicionér hlboko čistí a revitalizuje srsť koňa pri jednej aplikácii, bez nutnosti používania ďalšieho kondicionéru. 

  • Pro-vitamíny vyživujú pokožku a srsť, posilňujú vlas chvosta a hrivy, znovuobjavuje ich lesk.
  • Bez sulfátov a parabénov
  • Zloženie s vybalancovaným pH, špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku koní
  • Ľahko sa bezo zvyškov oplachuje.

NÁVOD NA POUŽITIE: Namočte kone. Buď aplikujte prípravok priamo na špongiu a potom na srsť koňa alebo zrieďte cca 30 ml prípravku v 4 l vody a kone umyte týmto roztokom. Prvý vmasírujte do hrivy a chvosta, potom umyte zvyšok tela. Starostlivo opláchnite. Pokiaľ má na sebe kôň zle zmývateľné škvrny od hnoja, moču či trávy, použite na tieto škvrny pred šampónovaním špeciálne prípravky, ktoré sú na to určené. Napr. Absorbine ShowSheen® Odstraňovač Škvŕn a Vybielovací Srsti (bezpečný pre akúkoľvek farbu srsti).

UPOZORNENIE: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívať u koní, ktorých mäso je určené pre ľudskú spotrebu.

SKLADOVANIE: Uchovávajte v suchu a chlade. Uchovávajte mimo dosahu detí.

ZLOŽENIE: Voda, Sodium C14-16 Olefin sulfonate, Cocamidopropyl Betaín, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Sodium Chloride, polyquaternium-39, guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Glycerín, Citric Acid, DMDM ​​Hydantoín, Fragrance, Disodium EDTA

Balenie: fľaša 591 ml

23,99 €