Respirator boost pre rýchlu pomoc pri dýchacích obtiažich

Respiračný systém koní je neustále ohrozovaný vonkajšími faktormi, ako je vysoká koncentrácia peľov, prachu a spor plesní zo sena či podstielky. Vo väčšine prípadov sa záležitosť dá riešiť úpravou spôsobu kŕmenia či manažmentu ustajnenie. Avšak dýchací systém u náchylnejších koní možno podporiť stravou, resp. špecificky zostaveným kŕmnymi doplnkami.

Respirator boost je unikátnou zmesou živín, ktoré podporujú imunitný systém slizníc dýchacieho traktu a chúlostivé tkanivo samotných pľúc.

Respirator sa odporúča všetkým koňom u ktorých sa prejavujú príznaky zhoršenej funkcie pľúc spôsobené spórov plesní, vzdušnými alergény, peľom a prachom. Možno ho tiež použiť v prípade, že sa váš kôň nachádza v úzkom kontakte s koňmi, ktorí vykazujú známky respiračných ťažkostí.

Keď sa rýchlosť počíta, silný Respirator boost podporí obranyschopnosť dýchacieho ústrojenstva dokonalú zmesou živín a umožní ich rýchle vstrebanie. Esenciálne oleje z eukalyptu a klinčekov zvyšujú cielenú imunitnú podporu prípravku Respirator Boost *****.

Balenie: fľaša s dávkovačom 1000ml

Balenie vystačí približne na 33 dní.

52,99 €