Olej z Čiernej rasce lisovaný za studena

olej čierny kmín

(Fľaša s dávkovačom, 250 ml)

Čo bolo dobré pre Kleopatru, je dobré aj pre nás, resp. naše kone :-). Používanie oleja z čiernej rasce (černušky siatej) má mnoho pozitívnych vplyvov, nie nadarmo je používaný od čias Hippokrata, nájdeme ho vo východočínskej medicíne, tibetskom liečení aj v najnovších lekárskych postupoch a vedeckých článkoch ... 

Olej z čiernej rasce je všeobecne drahšia záležitosť v porovnaní s inými olejmi, v prípade oleja Stiefel  z čiernej rasce ale zaručujeme najvyššiu kvalitu: neobsahuje prímesi iných olejov, jedná sa teda o 100% čistý olej zo semien černušky a je za studena lisovaný s dohľadateľným pôvodom (Egypt). 

Tieto veci si ustrážite najlepšie priamym dotazom na predajcu, ak kupujete olej z černušky z iných zdrojov. 

Černuška je predmetom mnohých vedeckých výskumov, najmä v nej obsiahnutý thymoquinon a v nezanedbateľnom množstve aj karvakrol a ďalšie terpény: 

Je potvrdený antioxidačný, antimikrobiálny a protizápalový účinok týchto zlúčenín, napomáha k vyrovnaniu krvného obrazu, olej z černušky je odporúčaný lekármi ako podporný prostriedok k zvládnutiu alergických reakcií (alergici - astma, ekzémy sa v priebehu podávania kapsúl s olejom z černušky subjektívne cítili oveľa lepšie ako pacienti bez nich). 

Najmä u koní s ekzémami a kožnými problémami nájdeme pre olej z černušky uplatnenie ako pri užívaní vnútorne, tak zvonka. 

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubé oleje a tuky 99,50% 

ZLOŽENIE: 100% olej z čiernej rasce (černuška siata) 

Kŕmny návod: 

veľký kôň: 15-25 ml denne 

 malý kôň: 10-20 ml denne 

Balenie: 250 ml, 1 l fľaštička s dávkovačom

Vyberte si variant:

Cena od 18,99 €