Odstraňovač škvŕn s bieliacim účinkom

odstraňovač škvŕn

Absorbine ShowSheen Odstraňovač Škvŕn & Vybielovanie Srsti je rýchlo a do hĺbky pôsobiaci šetrný prostriedok proti fľakom a škvrnám najrôznejšieho pôvodu.

Receptúra ​​je obohatená o Oxi-Eraser® vyvažovacích nečistôt, ktorý pôsobí do hĺbky škvŕn a napomáha nečistoty vytiahnuť na povrch. 

  • Oxi-Eraser® pôsobí ako účinný vybielovanie a je možné ho použiť na akúkoľvek farbu srsti. Na kresbe alebo na bielych odznakoch však veľmi poteší výsledná biela farba.
  • Obsahuje pre-vitamíny, výťažky zo zeleného čaju a ovocné extrakty.
  • Rýchlo pôsobiaci a rýchlo usychajúci
  • Vybalansované pH cielene pre citlivú konskú pokožku

NÁVOD NA POUŽITIE: 

Pred použitím pretrepte. Rýchle vyčistenie škvŕn: Srsť vykefujte a zbavte pevných nečistôt. Nasprejujte priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť 1-5 minút, opláchnite. Opakujte podľa potreby.

Kompletné čistenie: Namočte srsť koňa. Nasprejujte prípravok priamo na škvrny, nechajte pôsobiť. Medzitým umyte zvyšok tela koňa prípravkom ShowSheen® 2v1 Šampón a kondicionér a celého koňa starostlivo opláchnite. Pre dokonalý lesk použite ShowSheen®Lesk a Rozčesávacia.

UPOZORNENIE: Len na vonkajšie použitie. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: V suchu a chlade. Chráňte pred deťmi.

ZLOŽENIE: Water, Sodium C14-16 Olefin sulfonate, Urea, Hydrogen Peroxide, Cocamidopropyl Betaín, Cocamide DEA, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, Phosphoric Acid, Meadowfoam Delta-Lactona, Sodium Stearate, Polysorbate 20, DMDM ​​Hydantoín, Fragrance, hexapeptid-11, Betaín , Hexylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Medica limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract

Balenie: fľaša s mechanickým rozprašovačom 591 ml

23,99 €