Verm-X - antiparazitum

antiparazitum

v balení je 5 vrecúšok po 50g

Verm-X® pre kone a poníky proti črevným parazitom, je zložený zo zmesí bylinných zložiek, ktoré obsahujú komplex aktívnych častíc, používajúci sa počas stoviek rokov. Udržiava všetky oblasti hygieny zažívacieho traktu, či už kontrolu alebo ochranu. Granule môžu byť podávané pridaním do krmiva alebo samostatne ako maškrta. Okrem byliniek podporujúcich zažívaciu hygienu obsahuje Verm-X® aj bylinky podporujúce proces čistenia krvi a udržiavanie správnej funkcie čriev. Naši zákazníci nám hovoria, ako dobre vyzerajú ich kone a poníky po užívaní Verm-X®. Po užití prípravku Verm-X® je ich srsť opäť žiarivá a lesklá a ich celková kondícia sa veľmi zlepší. Pre všetky kone a poníky odporúčame pravidelné testy stolice (fekálny okultný test), aby ste sa vyhli zbytočným a nepotrebným kontrolným programom. Pri používaní prípravku Verm-X® je vhodné, aby kontrola stolice (fekálny okultný test) bola vykonaná 21 dní po poslednom užití prípravku Verm-X®.

Niektoré z výhod prípravku Verm-X pre kone a poníky:

  • 100% prírodné bylinné zloženie zabezpečujúce kontrolu zažívacej hygieny
  • Verm-X® je prírodný produkt, vhodný pre kone chované na organických farmách
  • Často je využívaný u závodných koní, ktoré sú na vrchole svojej kondície, bylinky sú jemné k tráviacej sústave
  • Verm-X® je vhodný pre kone a poníky, ktoré sú citlivé na rôzne farmaceutické chemické látky
  • Verm-X® je veľmi ľahko stráviteľný a nie sú známe žiadne formy negatívnych reakcií

Dávkovanie:
Granule podávajte dve 25g odmerné nádoby počas piatich po sebe nasledujúcich dní. Opakujte každých 12 týždňov. Verm-X® granule môžu byť podávané v kŕmnej nádobe, samostatne z ruky alebo zmiešané s krmivom.

Podávajte polovičnú dávku vyššie uvedeného množstva pre poníky s veľkosťou 90cm a menšie. 250g škatuľa na jednu päťdňovú periódu pre koňa/poník.

  • Každý balík v škatuli obsahuje päť 50-gramových vrecúšok. Jedno vrecúško na deň, počas piatich dní každých 12 týždňov.

Zloženie:
Allium sativum (cesnak), Mentha piperita (mäta prieporná), thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (škorica), Picrasma excelsa (kvassia), Foeniculum vulgare (fenikel), gálium aparine (lipkavec), Urtica dioica (žihľava), Ulmus fulva (brest), Inula helenium (oman), aníz, mikronizované repné rezky, múčka z morských rias, fosforečnan vápenatý, melasa, koní antioxidant (vitamín C).

27,99 €