Stiefel - MSM

MSM

Balenie: 1kg, 4kg

Stiefel MSM pre kĺby, svaly, šľachy, kožu a srsť.

MSM je aktívna zlúčenina síry (methylsulfonylmethan), ktorá pomáha bunkovému metabolizmu v celom organizme. Síra má centrálne funkciu pre bunkové zásobovanie kyslíkom a pomáha okrem iného napr. Regeneráciu svalov, šliach a kĺbov. 

MSM je ľahko vstrebateľná, najjednoduchšia zlúčenina síry, ktorá je prijímaná organizmom a nemusia byť transformovaná zložitými procesmi látkovej výmeny.

Obsahuje 99,99% ultra čistého methylsulfonylmethenu (MSM). MSM je biologickým zdrojom organicky viazané a tým metabolicky ľahko dostupné síry, nevyhnutné k syntéze kolagénu. 

Tá podporuje obnovenie a zachovanie správnej funkcie kĺbov, chrupaviek a kože. Tento prírodný antioxidant môže utíšit bolesť a opuchy spôsobené artrotickými zmenami v kĺboch. Veľmi dobre pôsobí tiež pri hojení poškodenej pokožky a podporuje rast novej srsti. Najmä u koní postihnutých letnej vyrážkou je odporúčaný na zaradenie do kŕmnej dávky. Tiež u koní s problematickou rohovinou kopýt možno MSM len odporučiť.

Pozn .: Vzhľadom na možné analgetické účinky, ktorý však nebol vedecky dokázaný, nepreťažujte svojho koňa nadmerne v období podávania MSM.

ZLOŽENIE: Methylsulfonylmetan 100%

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Síra 34%

Kŕmny návod: 

veľký kôň: (600 kg): 10 - 20 g denne (1 kg vystačí na cca 50 dní)

malý kôň: 5 - 10 g denne.

1 kávová lyžička zodpovedá cca. 5 g.


Vyberte si variant:

Cena od 24,99 €