La Sard Hobby DUBAI 20kg

DETAIL KRMIVA - La Sard Hobby DUBAI

Hobby granule, ktoré nie sú obyčajné !!!

Táto nízkoenergetická kŕmna zmes s chelátmy pre kone v ľahkej záťaži, prípadne chovné a rastúce kone, bola namiešaná špeciálne pre letné obdobie, kedy kone vyžadujú viac tekutín a viac elektrolytov. Pri nedostatku elektrolytov v dôsledku potenia môže veľmi ľahko dôjsť k dehydratácii koňa.

La Sard Hobby DUBAI je krmivo obsahujúce oveľa vyššiu koncentráciu horčíka, sodíka, chloridu a draslíka, než klasické krmivo a zaisťuje tak optimálne telesné funkcie Vášho koňa. Toto krmivo je vhodné ako základ kŕmnej dávky, ktorá postačí pre hobby kone v ľahkej až strednej záťaži ako kompletné krmivo. V prípade väčšej fyzickej záťaži je vodné ku krmivu Hobby Dubai primiešať ďalšie komponenty.

Hobby Dubai je verzia obľúbeného granulovaného krmiva Hobby, určená pre letné obdobie a vyššie teploty. Vyššie obsahy minerálnych látok, najmä sodíka s horčíkom, urýchľujú doplňovanie nevyhnutných elektrolytov, ktoré boli vypotené. Výrazne vyššie hladiny vitamínov, hlavne skupiny B, biotínu a betainu potom znižujú dopady špecifických stresov, vyvolaných letnými podmienkami. Chuťovo, vzhľadom ani obsahom bielkovín, škrobov, tukov a vlákniny sa nelíši od Hobby granúl.

Zloženie kŕmnej zmesi:

Jačmeň, ovos, lucernová múčka, pšeničné otruby, sušené repné rezky, chlorid sodný, oxid horečnatý.

Pozor: NESKRMOVAŤ viac, ako 2 Kg na jedno kŕmenie


21,00 €