Ekzem protect - ošetrujúce mlieko na kožu

ekzém protekt ošetrujúce mlieko

V ponuke: 125ml, 500ml

Okamžitá pomoc pri letnej vyrážke. Stiefel Eczem protect ošetrujúce mlieko predstavuje intenzívnu starostlivosť o suché, citlivé či inak poškodené miesta na koži.

Eczem protect je špeciálne ochranné mlieko určené na starostlivosť o citlivú a problematickú pokožku Vášho koňa. Toto mlieko bolo vyvinuté zvlášť pre kone s podráždenú a svrbiacu kožou, je vhodné najmä pre jedincov postihnutých letnou vyrážkou (pre mucharov). 

Zaujímavá kompozícia éterických olejov v jemnom mliečnom základe robí z tohto produktu ďalší z mála účinných zbraní proti vyšúchaným, suchým, šupinatým, zhrubnutým a svrbivým miestam bez srsti.

 Možno je to práve obsiahnutý klinček (ktorý v iných liekoch nebýva) s jeho miernym anestetickým účinkom, že tak dobre upokojuje svrbenie, alebo je tajomstvo účinnosti skôr vo vyváženej kombinácii s levanduľou či thujou.

Ale nám to jednoducho fungovalo. Vzhľadom k prítomnosti práve éterických olejov však neodporúčame používať na miesta zodraté do krvi ani iné krvavé ranky (ostatne ako všetku kozmetiku, ktorá nie je na rany priamo určená).

Podľa potreby nanášajte mlieko raz až dvakrát denne na postihnuté miesta.

Číslo schválenia: 065-17 / C

Vyberte si variant:

Cena od 12,99 €