"Cowboy Magic" šampón na škvrny - 946ml

šampón na škvrny

"Cowboy Magic" Shine In Yellowout - 946ml

Tento skvelý prípravok neutralizuje žlté škvrny, rozjasňuje a zvýrazňuje všetky farby srsti : bielu, čiernu, hnedú, šedú, palomino, bikolor,trikolor, blond a medenú. 

Výhody: Cowboy Magic™ Shine in Yellowout je vynikajúcim pomocníkom pre psov aj ľudí. Odstraňuje zo srsti alebo vlasov žlté škvrny a dodáva nevýrazným farbám lesk. Zanecháva srsť či vlasy hodvábne hebké a príjemne voňavé. 

Návod na použitie: 

Votrite do mokrých vlasov či srsti a dôkladne masírujte do chvíle, kým sa modré mydliny zmenia na biele. Nechajte pôsobiť 2-20 minút a potom dôkladne opláchnite. V prípade nutnosti celý proces zopakujte. Pre lepšie vniknutie do srsti zrieďte 1: 1 s teplou vodou. Permanentné škvrny: Príroda môže srsť poznamenať permanentnými škvrnami. Či je škvrna permanentná alebo nie, zistíme tak, že roztokom octa a veľmi teplej až horúcej vody ( v pomere 50:50 ) navlhčíme srsť so škvrnou na 2 až 5 minút. Znovu aplikujeme Cowboy Magic™ Shine in Yellowout podľa návodu a pokiaľ skvrny neustúpia, jedná se o škvrny permanentné. Cowboy Magic™ Shine in Yellowout aplikujeme pravidelne aby sme minimalizovali už vzniknuté permanentné škvrny a počkáme, kým srsť so škvrnami odrastie.

26,90 €