"Cowboy Magic" Rosewater Shampoo - 3,8ltr.

Tento vysoko koncentrovaný šampón je veľmi jednoduchý na použitie, šetrne ale účinne čistí špinavú srsť a pripravuje ju na použitie kondicionéru. Čistí rýchlo, šetrne a zanechává srsť hebkú a lesklú.

Vďaka obsahu panthenolu, medu , výtažkov z bylín a aloe vera zabraňuje vysušovaniu a podráždeniu pokožky. Obsiahnuté zložky skvelo odrážajú svetlo a dávajú tak srsti pohyb a diamantový lesk. Pretože pôsobí veľmi rýchlo, jeho vymývanie je jednoduchšie a spotreba vody menšia, čo šetrí nielen čas ale aj peniaze.

Návod na použitie:

Srsť dôkladne namočíme teplou vodou. Šampón nariedime podľa potreby a srsti v pomere 10-20:1 (10-20 dielov teplej vody na 1 diel šampónu) a vmasírujeme do srsti. Po vytvorení bohatej peny počkáme cca 2 minúty a potom dôkladne vymyjeme. V prípade nutnosti (extrémne špinavá srsť ) celý postup ešte raz zopakujeme. Pre lepší výsledok následne ošetríme krátku, stredne dlhú a dlhú srsť CowBoy Magic Demineralizujúcím kondicionérom. Pre dokonalý vzhľad, ľahšie rozčesávanie a oslnivý lesk doporučujeme použiť ešte malé množstvo CowBoy Magic Detangler & Shine, prípadne pred vstupom do výstavného kruhu alebo pred prechádzkou CowBoy Magic Super Body Shine.

79,79 €