"Cowboy Magic - odstraňovač škvŕn - 473ml

odstraňovač škvŕn

"Cowboy Magic" Greenspot Remover - 473ml

Je určený na okamžité odstránenie špiny a mokrých aj zaschnutých škvŕn z trávy, moču a potu zo srsti. Je vhodný na použitie všade tam, kde je kúpanie nemožné či nevhodné alebo keď potrebujeme ušetriť vodu a čas./ napr. na výstavách či pri cestovaní/.

Greenspot je nepostrádateľný pomocník pre majiteľov starých a chorých psov, ktorých nieje možné kúpať .Tento jedinečný prípravok je vysoko koncentrovaný a vďaka pridaniu drahých prírodných nemydlinových čističov získaných z rastlín funguje okamžite.

Odstraňuje a rozpúšťa všetky cudzie molekuly - hnoj, urinu, špinu či pot. Hĺbkovo regeneruje srsť a kožu, vďaka pridaným zložkám hodvábu a panthenolu.

Pridané bambucké maslo napomáha po uschnutí vyčesať srsť do lesku. Ideálne pre krátkosrsté plemená - srsť aj koža bude vyživená, s nádherným leskom a príjemnou vôňou na dlhší čas ( boxer, doberman, tosa inu, doga, maďarský stavač,........)Pre dlhosrsté plemená - pre dominantných psov, ktorý stále značkujú je jedinečným pomocníkom na udržanie dlhej srsti na brušku a u fenečiek pod chvostom, pretože bambucké maslo obsiahnuté v tomto bezoplachovom šampóne zabraňuje lámaniu srsti.(americký kokeršpaniel, šicu, yorshirský teriér, bearder kolia, retriever, kavalier king charles spaniel, pudel, japan..) Rovnako ho ocenia aj chovatelia plemien s fúzatou bradou /bradáč, bearded kolia, škotský teriér.....) kde pri každodennom používaní zabraňuje hrdzaveniu fúzov a pomáha rastu srsti.

Návod na použitie:

Nastriekajte malé množstvo Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower na znečistené miesto, vmasírujte do srsti a utrite vlhkým uterákom (tým zaktivujete čistiace zložky šampónu). Potom utrite do sucha uterákom alebo vyfenujte.Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower je tiež ideálnym pomocníkom pre outdoorových ľudí. Pomáha všetkým, ktorí radi kempujú, športujú a nemajú prístup k vode. Nastriekajte na špinavé ruky, rozotrite a potom už stačí mokrý uterák, ktorým aktivujete čistiace prísady a vaša pokožka bude čistá a hodvábne jemná.

18,00 €