"Cowboy Magic" Detangler & Shine - 118ml

rožčesávač na vlasy, hrivu a chvost

Tento jedinečný hĺbkový silk rozčesávač si za pár minút poradí so splstnatenou srsťou alebo zacuchanými vlasmi. Neutralizuje statickú elektrinu a tým zabraňuje opakovanému splstnateniu. 

Neobsahuje alkohol ani vodu a preto srsť nevysušuje. Preniká pod povrch a vracia koži vlhkosť a posiluje srsť. Má dlhodobé účinky, odpudzuje špinu, prach aj piesok. 

Nezanecháva mastný film.Je vysoko koncentrovaný a preto stačí len minimálne množtvo pre maximálny výsledok. 

Návod na použitie: 

Malé množstvo CowBoy Magic Detangler &Shine (asi veľkosti mince) rozotrieme v dlaniach a následne votrieme do čerstvo vykúpanej, uterákom ľahko vysušenej srsti, alebo vlasov. Do extrémne splstnatených miest votrieme malé množstvo a prstami jemne rozťahujeme a následne rozčešeme obvyklým spôsobom. Váš kartáč bude kĺzať po srsti ľahko a bez námahy a údržba sa skráti na polovinu. Detangler &Shine je vynikajúcim pomocníkom na predvýstavnú úpravu i každodennú starostlivosť. Srsť bude pevná, splývavá a predsa bohatá, bez statickej elektriny, hdovábna na dotyk, oslnivo lesklá a to bez nutnosti použiť akýkoľvek ďalší prípravok. Aj po niekoľkých dňoch je srsť stále ako čerstvo upravená. Vynikajúci pomocník na niekoľkodenné výstavy. Tento jedinečný prípravok ušetrí váš čas i peniaze. Do výstavného kruhu: Krátka srsť - malé množstvo Detangleru rozotrieme v dlaniach, votrieme do srsti a preleštíme koženou rukavicou.Stredne dlhá a dlhá srsť - malé množstvo Detangleru rozotrieme v dlaniach, jemne votrieme zhora dole do srsti a necháme zaschnúť event. prefénujeme a upravíme kartáčom Yento Brush do požadovaného tvaru.

24,00 €