Bylinky na správnu funkciu pečene

Balenie: 1ks

Byliny pre správnu funkciu pečene. Vybraná zmes bylín s dostatkom horčín a tanínov, ktoré môžu podporiť správnu funkciu pečene a tým aj pozitívne ovplyvniť pohodu celého organizmu.

Byliny pre správnu funkciu pečene, vybalancovaná zmes vhodná pre detoxikačnú kúru, ideálne na jar a na jeseň. 

Obsahuje dostatok horčín a tanínov, ktoré môžu podporiť správnu funkciu pečene a tým aj pozitívne ovplyvniť pohodu celého organizmu. Stav pečene sa odráža na stave kože, preto je vhodné najmä u koní s kožnými problémami ako sú ekzémy a vyrážky podporiť ich liečbu aj vnútorne.

 Pre tento účel sú Stiefel Byliny pre správnu funkciu pečene ideálne. Používajte ako kúru na až 30 dní, nekŕmte celoročne. Ďalej sú tieto byliny vhodné ako detoxikačná podpora rekonvalescencie pri a po náročných liečbach, po silnom začervenia a následnom odčervenia. 

So svojím veterinárom potom konzultujte možnosť podpory liečby ochorení pečene (hepatitídy, nádory a i.) A pri intoxikáciách (otravách).

So semenami pestreca, čiernej rasce, petržlenom a smotánkou lékařskou.Semena pestreca vykazujú vysoký obsah sylimarinového komplexu (cez 3%), ktorý môže vychytať voľné radikály a podporiť regeneráciu pečeňového tkaniva. Obsiahnuté byliny môžu účinne napomôcť vyčistenie pečeňového tkaniva, pestrec sa chová tiež hepatoprotektívne.

Byliny Stiefel: nemecká kvalita za slovenské ceny. Byliny majú dohľadateľný pôvod a až na výnimky pochádzajú všetky bylinky z Európy. Obal zachováva kvalitu bylín až do žľabu, žiadne papierové obaly, žiadne rozvažovania. Vrecko je vybavené zipsom, otvorené byliny tak môžete dobre uchovať aj vo vlhších krmírnách.

ZLOŽENIE: Pestrec mariánsky - semená 40%, černuška siata - semená 10%, púpava lekárska vňať 25%, púpava lekárska - koreň 5%, petržlen koreň a vňať 10%, petržlen stonka 10%

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubý proteín 15,30%, oleje a tuky 15,30%, vláknina 14,10%, hrubá popolovina 7,40%

Kŕmny návod: 

veľký kôň: (600 kg): 60 g denne (1 kg = dávka na cca. 16 dní)

malý kôň: 30 g denne

Jedna kúra trvá 30 dní. V prípade potreby kúru opakujte 2x - 3x ročne. Vhodné je tiež kombinovať s Stiefel Byliny pre správnu funkciu obličiek. Podávajte suché v krmive alebo pripravte odvar.

Semená pestreca mariánskeho obsiahnuté v tejto zmesi by mohla spôsobiť pozitívny dopingový nález. Odporúčame uplatniť 48h ochrannú lehotu.

28,99 €