Bylinkový minerálny liz proti červom (Balenie 3 kg)

Bylinkový minerálny liz proti červom pomáha vytvárať v tráviacom trakte nepriateľské prostredie pre črevné parazity.

Minerálne liz proti červom je obohatený špeciálne vyvinutú bylinnou zmesou a prirodzene tak posilňuje črevné prostredie a prispieva tak k jeho odolnosti napadnutie endoparazity. Okrem soli, minerálnych látok a stopových prvkov obsahuje byliny s vysokým obsahom horčín a trieslovín.

Presne také byliny vyhľadávajú zvieratá v prírode pri problémoch so začervením. U divoko žijúcich druhov zvierat tieto látky, ktoré sú obsiahnuté v rastlinách, pomáhajú znížiť nadmerné alebo patologické začervenia prostredníctvom vhodnej výživy.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti tráviaceho traktu môže pomôcť predĺžiť interval pravidelného odčervovanie. V žiadnom prípade ale nie je jeho náhradou.

Nie je doping podľa pravidiel FEI.

Minerálne doplnkové krmivo pre kone, dobytok, ovce, kozy a lesnu zver.

Pôsobenie a prednosti:

  • Posilňuje črevnú stenu a vytvára prostredie nepriaznivé pre všetky endoparazity
  • Pomocou špeciálnej bylinné zmesi podporuje zdravie zvierat
  • Môže pomôcť znížiť potrebu a predĺžiť frekvenciu pravidelného odčervovanie
  • Podporuje metabolizmus a celkovú pohodu zvierat
  • Môže pomôcť vyhnúť sa chorobám spôsobeným nedostatky v kŕmnej dávke

Analytické zloženie: 37,5% sodíka, 0,5% vápnika, 0,35% horčíka

Zloženie: Chlorid sodný, bylinná zmes 1% (tekvicové jadrá, orechové listy, palina vňať, praslička roľná vňať, koriander, medvedí cesnak, púpava vňať), uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, melasa 0,2%

Doplnkové látky výživové na 1 kg: 930 mg železa vo forme monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg mangánu vo forme oxidu mangánatého 13b502, 145 mg zinku vo forme oxidu zinočnatého [3b603), 60 mg jódu vo forme granulovaného jodičnanu vápenatého (poťahovaný, anhydrid) (3b203], 25 mg kobaltu vo forme granulovaného uhličitanu kobaltnatého (3b304), 7,5 mg selénu vo forme granulovaného seleničitanu sodného (potiahnutý) (3b802]

Kŕmny návod: Umiestnite na miesto s voľným prístupom zvierat. Toto minerálne doplnkové krmivo smie byť kŕmené vzhľadom na obsah stopových prvkov a vitamínov iba koňom, kravám a teľatám do 1% dennej kŕmnej dávky.

19,99 €