SOĽNÉ LÍZY - S.I.N. HELLAS v ponuke nášho e-shopu.

23.04.2019

Milí zákazníci!


Do ponuky nášho s-shopu som pre vás zaradila ponuku soľných lízov S.I.N. HELLAS

S.I.N. HELLAS (Salt Inclusive Nutriments HELLAS) bola založená v roku 1992 v Larisse, centrálnom Grécku ako výskumná, výrobná a distribučná spoločnosť špeciálnych doplnkov výživy zvierat pre úžitkové zvieratá (ovce, kozy, kravy atď.). Tieto špeciálne doplnkové produkty sú známe ako MINERALIZOVANÉ LIKINGOVÉ BLOKY A VITAMÍNY - MINERÁLNE PREMIXY a používajú sa na zvýšenie a zlepšenie výrobných faktorov zvierat.

Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu komplexu, soľné lízy ako doplnok ku kvalitnému dennému pomeru v krmive, dokážu zvýšiť chuť a produktivitu zvierat v mlieku a mäse, zlepšiť kvalitu produkovaného mlieka, zabrániť niekoľkým chorobám, dosiahnuť lepšie tehotenstvo a všeobecne pomôžu zvieraťu stať sa zdravším a produktívnejším.

Spoločnosť sa špecializovala na výskum a výrobu tohto druhu výrobkov, v kombinácii s aktuálnym technickým vybavením, čoskoro vyvinula veľkú škálu rôznych zložení soľných lízov, pričom každý typ pre špeciálne potreby zvierat sa tak stal vedúcou spoločnosťou v tejto oblasti. , ktorá svojimi výrobkami pokrýva najväčšiu časť celkového gréckeho trhu a zároveň ich začala vyvážať domnohých krajinín blízkeho východu, Balkánu a Európy.

V roku 1998 spoločnosť dokončila nový projekt modernej továrne v priemyselnej zóne Larissa, kde sa od tej doby zakladá ako kompletná jednotka (výroba, sklad, kancelárie). V roku 2002 spoločnosť, ktorá začala nový vývojový projekt, vytvorila nové výrobné linky a skladové priestory, čím sa zvýšila ich produktivita a schopnosť úspešne obslúžiť svoj rozšírený trh. Projekt bol ukončený v roku 2004 a ponúka spoločnosť S.I.N. HELLAS má celkovú rozlohu 5.000 m2 v teréne o rozlohe 9.000 m2, ktorá sa skladá z dnešných zariadení spoločnosti.

Kombinácia vedeckého a dobre vyškoleného personálu obsadeného v spoločnosti a moderného výrobného technického vybavenia viedla spoločnosť, ktorá vždy mala ako hlavný cieľ špičkovú kvalitu svojich výrobkov, rozšírila svoje aktivity a vyvinula nové produkty pokrývajúce týmto spôsobom väčšinu výrobkov. kvalitných krmív pre dnešné zvieratá.