SILNÁ HORNÁ LÍNIA A VITALITA KOŇA

12.11.2019

Five star optimum balancer


  • OPTIMUM obnovuje a udržuje  hornú líniu a zdravie
  • OPTIMUM maximalizuje nutričnú hodnotu dennej kŕmnej dávky
  • OPTIMUM optimalizuje zdravie a účinnosť tráviaceho systému
  • OPTIMUM sa ľahko podáva - chutné pelety s vynikajúcou chuťou bez cukru
  • OPTIMUM poskytuje najlepšiu špecifikáciu doplnku
  • OPTIMUM je produkt voľby pre každého koňa, od rodinného poníka až po výkonného atléta, je to jednoznačne optimálna voľba pre všetkých.

Chcete sa dozvedieť viac o Five Star Optimum balancer?


Aké nutričné ​​výhody poskytne OPTIMUM môjmu koňovi?

Kŕmenie OPTIMUM ako súčasti dennej stravy vám umožňuje kŕmiť svojho koňa čo najprirodzenejšie.

OPTIMUM poskytuje viacfaktorovú podporu čriev pri riešení všetkých aspektov zdravia tráviaceho ústrojenstva. Dôležité je, že obsah živých probiotických kvasiniek je tepelne chránený, aby sa zabezpečilo, že si zachováva životaschopnosť pri procese peletovania.

OPTIMUM obsahuje prebiotiká, bylinkovú podporu zažívacieho systému a viaczdrojové antacidá na vyčistenie prebytočných kyselín cez trakt, čo z neho robí ideálnu voľbu pre všetky kone a poníky, ktoré preukazujú akékoľvek známky upokojenia čriev alebo stresu, ktoré obyčajne vedú k zlému stavu.

OPTIMUM poskytuje široké spektrum všetkých dôležitých vitamínov, minerálov a kľúčových aminokyselín.

OPTIMUM obsahuje jedinečný komplex antioxidantov pochádzajúcich z prírodných zdrojov, ktoré pôsobia v synergii s vitamínom E a organickým selénom, aby prepláchli prebytočné toxíny voľných radikálov zo systému.

OPTIMUM podporuje zdravie krvi. Prísady, vrátane komplexov medi, kobaltu, zinku a vitamínu B, poskytujú hodnotnú nutričnú podporu pre využitie krvi a energie.

OPTIMUM podporuje zdravý rast a regeneráciu. Kľúčové aminokyseliny pôsobia synergicky s antioxidačnými zložkami, aby napomáhali prirodzene zdravému rastu tkanív a integrite svalov.

Ako môžem kŕmiť OPTIMUM?

Unikátny koncentrovaný, vysoko chutný peletizovaný prípravok znamená, že OPTIMUM možno podľa potreby jednoducho pridať do denného krmiva pre koňa.

Navyše je tu obrovský bonus pre tích, ktorí nepotrebujú denne jadrové krmivo. Vynikajúca chuť znamená, že kone a poníky si šťastne zoberú svoje denné OPTIMUM priamo z ruky.

Dôležité je, že OPTIMUM je formulovaný tak, aby sa kŕmil bezpečne spolu s akýmikoľvek ďalšími doplnkovými, špecificky cielenými krmivami alebo doplnkami, pretože poskytuje iba tie živiny, ktoré sú potrebné na splnenie prirodzených denných požiadaviek, čo je ideálnou voľbou na dokončenie programu kŕmenia na mieru.

Optimalizujte dennú stravu svojho koňa, kŕmte OPTIMUM každý deň pre optimálny stav, hornú líniu a zdravie.


*informácie o tomto produkte boli preložené z jazyka anglického priamo od výrobcu tohto produktu.