Kozmetika Cowboy Magic

10.12.2018

PROFESIONÁLNA KOZMETIKA

  • Všetky prípravky COWBOY MAGIC sú určené nielen pre zvieratá, ale aj pre ľudí, tým sú na trhu ojedinelé.
  • Alergologicky testované a dermatologicky revidované.
  • Prípravok nebol testovaný na zvieratách.
  • Made in USA.

PROFESIONÁLNA KOZMETIKA

  • Všetky prípravky COWBOY MAGIC sú určené nielen pre zvieratá, ale aj pre ľudí, tým sú na trhu ojedinelé.
  • Alergologicky testované a dermatologicky revidované.
  • Prípravok nebol testovaný na zvieratách.
  • Made in USA.

CowBoy Magic Rosewater Shampoo with Silk Conditioners

Tento vysoko koncentrovaný šampón je veľmi jednoduchý na použitie, šetrne ale účinne čistí špinavú srsť a pripravuje ju na použitie kondicionéru. Čistí rýchlo, šetrne a zanechává srsť hebkú a lesklú. Vďaka obsahu panthenolu, medu , výtažkov z bylín a aloe vera zabraňuje vysušovaniu a podráždeniu pokožky. Obsiahnuté zložky skvelo odrážajú svetlo a dávajú tak srsti pohyb a diamantový lesk. Pretože pôsobí veľmi rýchlo, jeho vymývanie je jednoduchšie a spotreba vody menšia, čo šetrí nielen čas ale aj peniaze. Návod na použitie: Srsť dôkladne namočíme teplou vodou. Šampón nariedime podľa potreby a srsti v pomere 10-20:1 (10-20 dielov teplej vody na 1 diel šampónu) a vmasírujeme do srsti. Po vytvorení bohatej peny počkáme cca 2 minúty a potom dôkladne vymyjeme. V prípade nutnosti (extrémne špinavá srsť ) celý postup ešte raz zopakujeme. Pre lepší výsledok následne ošetríme krátku, stredne dlhú a dlhú srsť CowBoy Magic Demineralizujúcím kondicionérom. Pre dokonalý vzhľad, ľahšie rozčesávanie a oslnivý lesk doporučujeme použiť ešte malé množstvo CowBoy Magic Detangler & Shine, prípadne pred vstupom do výstavného kruhu alebo pred prechádzkou CowBoy Magic Super Body Shine.

CowBoy Magic Rosewater Demineralizer Conditioner / Demineralizujúci kondicionér

Je novinkou na trhu. Demineralizačná formula obsiahnutá v tomto jedinečnom kondicionéri rozpustí minerálne a chemické usadeniny vo vode a po opláchnutí zanechá srsť úplne čistú v jej panenskej podobe. Pôsobenie má dlhodobý účinok, ktorý môže vydržať až týždeň. . Taktiež neutralizuje statickú elektrinu, ktorej vznik ovlivňujú práve minerály. Obsiahnuté zložky hodvábu a panthenolu prenikajú do srsti a kože a tým ju zvlhčujú, vyživujú a hĺbkovo regenerujú. CowBoy Magic Demineralizujúci kondicionér je vhodný pre všetky typy srsti. Zosilní a spevní štruktúru chlpu, srsť sa bude menej cuchať a nebude prijímať prach a špinu z okolitého prostredia v takej miere ako doteraz. .Je vysoko ekonomický svojím riedením : 10-20 : 1 podľa tvrdosti vody. Návod na použitie: Po vyšampónovaní srsti v CowBoy Magic Šampóne použite Demineralizujúci kondicionér , ktorý narieďte teplou vodou (20 dielov teplej vody na 1 diel kondicionéru) a dobre vmasírujte do srsti. Nechajte pôsobiť asi 2 minúty a potom dôkladne vypláchnite. Srsť vyfénujte zvyčajným spôsobom. Pre dokonalý výsledok a ešte ľahšie rozčesanie doporučujeme do čiastočne vysušenej srsti vmasírovať malé množstvo CowBoy Magic Detangler &Shine . KRÁTKA SRSŤ - koža bude vyživená a srsť zdravá a nádherne lesklá. STREDNE DLHÁ SRSŤ - bude pevná, plná, kondicionér vylepší a vyplní aj menej bohatú srsť k dokonalému výsledku. Vynikajúci pomocník pre plemená- Aljašský malamut, Sibirsky husky, Tibetský španiel, Cavalier King Charles Španiel, Novofundlandský pes ...DLHÁ SRSŤ -bude po vyfénovaní rovná, hebká a splývavá, bez statickej elektriny, príjemná na dotyk a s oslnivým leskom. To ocenia hlavne chovatelia dlhosrstých plemien- Shit-zu, Americký a Anglický kokeršpaniel, Maltézský psík, Yorkshirský teriér, Afgánský chrt, Lhasa apso,Tibetský teriér.

Cowboy Magic™ Shine in Yellowout / Na odstránenie škvŕn a zvýraznenie farby srsti

Tento skvelý prípravok neutralizuje žlté škvrny, rozjasňuje a zvýrazňuje všetky farby srsti : bielu, čiernu, hnedú, šedú, palomino, bikolor,trikolor, blond a medenú. Výhody: Cowboy Magic™ Shine in Yellowout je vynikajúcim pomocníkom pre psov aj ľudí. Odstraňuje zo srsti alebo vlasov žlté škvrny a dodáva nevýrazným farbám lesk. Zanecháva srsť či vlasy hodvábne hebké a príjemne voňavé. Návod na použitie: Votrite do mokrých vlasov či srsti a dôkladne masírujte do chvíle, kým sa modré mydliny zmenia na biele. Nechajte pôsobiť 2-20 minút a potom dôkladne opláchnite. V prípade nutnosti celý proces zopakujte. Pre lepšie vniknutie do srsti zrieďte 1: 1 s teplou vodou. Permanentné škvrny: Príroda môže srsť poznamenať permanentnými škvrnami. Či je škvrna permanentná alebo nie, zistíme tak, že roztokom octa a veľmi teplej až horúcej vody ( v pomere 50:50 ) navlhčíme srsť so škvrnou na 2 až 5 minút. Znovu aplikujeme Cowboy Magic™ Shine in Yellowout podľa návodu a pokiaľ skvrny neustúpia, jedná se o škvrny permanentné. Cowboy Magic™ Shine in Yellowout aplikujeme pravidelne aby sme minimalizovali už vzniknuté permanentné škvrny a počkáme, kým srsť so škvrnami odrastie.

"Cowboy Magic" - odstraňovač škvŕn 946mlCowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower / Bezoplachový šampón

Je určený na okamžité odstránenie špiny a mokrých aj zaschnutých škvŕn z trávy, moču a potu zo srsti. Je vhodný na použitie všade tam, kde je kúpanie nemožné či nevhodné alebo keď potrebujeme ušetriť vodu a čas./ napr. na výstavách či pri cestovaní/. Greenspot je nepostrádateľný pomocník pre majiteľov starých a chorých psov, ktorých nieje možné kúpať .Tento jedinečný prípravok je vysoko koncentrovaný a vďaka pridaniu drahých prírodných nemydlinových čističov získaných z rastlín funguje okamžite. Odstraňuje a rozpúšťa všetky cudzie molekuly - hnoj, urinu, špinu či pot. Hĺbkovo regeneruje srsť a kožu, vďaka pridaným zložkám hodvábu a panthenolu. Pridané bambucké maslo napomáha po uschnutí vyčesať srsť do lesku. Ideálne pre krátkosrsté plemená - srsť aj koža bude vyživená, s nádherným leskom a príjemnou vôňou na dlhší čas ( boxer, doberman, tosa inu, doga, maďarský stavač,........)Pre dlhosrsté plemená - pre dominantných psov, ktorý stále značkujú je jedinečným pomocníkom na udržanie dlhej srsti na brušku a u fenečiek pod chvostom, pretože bambucké maslo obsiahnuté v tomto bezoplachovom šampóne zabraňuje lámaniu srsti.(americký kokeršpaniel, šicu, yorshirský teriér, bearder kolia, retriever, kavalier king charles spaniel, pudel, japan..) Rovnako ho ocenia aj chovatelia plemien s fúzatou bradou /bradáč, bearded kolia, škotský teriér.....) kde pri každodennom používaní zabraňuje hrdzaveniu fúzov a pomáha rastu srsti. Návod na použitie: Nastriekajte malé množstvo Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower na znečistené miesto, vmasírujte do srsti a utrite vlhkým uterákom (tým zaktivujete čistiace zložky šampónu). Potom utrite do sucha uterákom alebo vyfenujte.Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower je tiež ideálnym pomocníkom pre outdoorových ľudí. Pomáha všetkým, ktorí radi kempujú, športujú a nemajú prístup k vode. Nastriekajte na špinavé ruky, rozotrite a potom už stačí mokrý uterák, ktorým aktivujete čistiace prísady a vaša pokožka bude čistá a hodvábne jemná.

Cowboy Ma gic Super Body and Dust Controlshine/ Kondicionér na odpudzovanie prachu a lesk srsti

Tento vysoko koncentrovaný hĺbkový kondicionér v spreji pomáha odpudzovať prach dodáva srsti lesk a zabraňuje jej předčasnému zacuchaniu. Prírodné prísady Aloe Vera, Silk protein a vitamin E pomáhajú k regenerácii srsti aj kože. Má dlhodobé účinky a ani pri opakovanom použití (napr.počas výstavných dní), sa srsť nestane lepivou a matnou. Rýchlo schne a odráža svetlo umelé aj slnečné. Stačí nastriekať a potom už len zaujať postoj a úsmev.Srsť vašeho psa bude držať tvar, nebude lietavá a navzdory prachu z okolia bude stále oslnivo lesklá, ako práve vykúpaná. Návod na použitie: Nastriekajte na telo zvieraťa vo vzdialenosti asi 2O cm, nechajte malú chviľku zaschnúť a potom handričkou alebo kartáčom (podľa druhu srsti), vyčešte do oslnivého lesku. V prípade potreby opakujte pred každou vychádzkou do prírody alebo mestských ulíc, ideálne pre použitie počas výstavných dní..NELEPÍ. Doporučenie: pre malé a stredné plemená doporučujeme preliať Super Body Shine do menšej nádobky s jemnejším aplikátorom. Je tiež možné ho nariediť s vodou 1:1.(ideálne pre pudly )

CowBoy Magic Detangler&Shine / Rozčesávač srsti s leskom a UV ochranou

Tento jedinečný hĺbkový silk rozčesávač si za pár minút poradí so splstnatenou srsťou alebo zacuchanými vlasmi. Neutralizuje statickú elektrinu a tým zabraňuje opakovanému splstnateniu. Neobsahuje alkohol ani vodu a preto srsť nevysušuje. Preniká pod povrch a vracia koži vlhkosť a posiluje srsť. Má dlhodobé účinky, odpudzuje špinu, prach aj piesok. Nezanecháva mastný film.Je vysoko koncentrovaný a preto stačí len minimálne množtvo pre maximálny výsledok. Návod na použitie: Malé množstvo CowBoy Magic Detangler &Shine (asi veľkosti mince) rozotrieme v dlaniach a následne votrieme do čerstvo vykúpanej, uterákom ľahko vysušenej srsti, alebo vlasov. Do extrémne splstnatených miest votrieme malé množstvo a prstami jemne rozťahujeme a následne rozčešeme obvyklým spôsobom. Váš kartáč bude kĺzať po srsti ľahko a bez námahy a údržba sa skráti na polovinu. Detangler &Shine je vynikajúcim pomocníkom na predvýstavnú úpravu i každodennú starostlivosť. Srsť bude pevná, splývavá a predsa bohatá, bez statickej elektriny, hdovábna na dotyk, oslnivo lesklá a to bez nutnosti použiť akýkoľvek ďalší prípravok. Aj po niekoľkých dňoch je srsť stále ako čerstvo upravená. Vynikajúci pomocník na niekoľkodenné výstavy. Tento jedinečný prípravok ušetrí váš čas i peniaze. Do výstavného kruhu: Krátka srsť - malé množstvo Detangleru rozotrieme v dlaniach, votrieme do srsti a preleštíme koženou rukavicou.Stredne dlhá a dlhá srsť - malé množstvo Detangleru rozotrieme v dlaniach, jemne votrieme zhora dole do srsti a necháme zaschnúť event. prefénujeme a upravíme kartáčom Yento Brush do požadovaného tvaru.

CowBoy™ Magic Dry skin lotion / Krém pre psov

Tento výnimočný, regeneračný, telový krém je určený predovšetkým pre tých, ktorí vystavujú svoju pokožku vetru,dažďu a slnku. Krém je vysoko koncentrovaný, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú,sviežu a vláčnu bez pocitu mastnoty. Jeho zloženie s obsahom aloe vera, marhuľového oleja a proteínov hodvábu zaisťujú dlhotrvajúci účinok. Prípravok je určený na pokožku celého tela, zvlášť na miesta ako sú ruky,lokte,paty a kolená kde je koža hrubá a vysušená. Doporučujeme použíť Cowboy Magic Dry Skin Lotion ráno,večer alebo po kúpely a vaša pokožka bude stále hodvábne jemná. Je NEPARFEMOVANÝ a preto je vhodný i pre citlivú pokožku.Tento jedinečný prípravok ocení každý kto trávy svoj voľný čas v prírode a vystavujú tak svoju kožu nepriaznivým vplyvom. Je to vynikajúci pomocník na ošetrenie rúk vysušených chemickými prípravkami pri domácich prácach alebo pri práci v zahrade. Pre vašich štvornohých miláčikov je neoceniteľným pomocníkom, zvlášť v zimnom období. Pomáha chrániť labky pred solou a mrazom. Na umyté a osušené labky nanesieme malé množstvo krému , ktorý dobre votrieme aj do medziprstia. Rovnako nám poslúži ako ochrana popraskaného nosa.

NÁVOD NA KÚPANIE S KOZMETIKOU COWBOY MAGIC

Rosewater shampoo - Je vhodný pre všetky typy srsti na každodennú údržbu a hlavne pri príprave psa na výstavu. Do dôkladne namočenej srsti ho použijeme nariedený 8-20:1, podľa tvrdosti vody. Na malého psa nanesieme do srsti špongiou, čím ušetríme množstvo použitého šampónu. Necháme 2-5 minút pôsobiť a opláchneme teplou vodou. V prípade, že je srsť abnormálne špinavá, postup zopakujeme.

Shampoo shine yelowout - Používame ho na vybielenie zažltnutých škvŕn v srsti, pod očami, na fúzoch a ako prvý šampón pre plemená s bielou alebo viacfarebnou srsťou. Pomôže nám pri príprave na výstavu, pretože vymyje zo srsti zažltnuté škvrny a zvýrazní ostatné prirodzené farby. Na bielu srsť ho používame v neriedenej forme. Na viacfarabnú srsť riedime 1:1-3. Podľa stupňa znečistenia necháme pôsobiť 5-20 minút ( po vmasírovaní keď zmení šampón farbu peny z modrej na bielu ) vypláchneme ho zo srsti a dbáme na to, aby sa nedostal do očí.

Potom prelejeme srsť Rosewater conditionerom /demineralizer/ zriedeným 10-20:1 podla tvrdosti vody a druhu srsti. Po 5-10 minutách pôsobenia dobre opláchneme až kým potečie zo srsti iba čistá voda. Srsť rukou vymačkáme a po čiastočnom vysušení srsti uterákom, votrieme do srsti Detangler and shine asi tak množstvo veľkosti dvoj eurovej mince. Pod paže a na brucho dáme trochu viac a vysušíme fénom obvyklým spôsobom.

Detangler and shine - ochraňuje srsť pred polámaním, pôsobí proti prachu a zafarbeniu srsti od moču, takže váš psík bude vypadať ešte veľa dní ako čerstvo vykúpaný.

Super bodyshine spray - Je ideálný na každodenné použitie pred prechádzkou po uliciach plných prachu, do lesa a na výstavy, kde ochráni srsť vašeho psa pred zaprášením a udrží lesk jeho srsti po celý výstavný deň. Super bodyshine nelepí a môžete ho používať na výstave opakovane celý deň bez strachu, že srsť začne lietať a bude vysušená. Pre lepší výsledok ho aplikujeme iba na suchú srsť.

Greenspot remover shampoo - Keď z nejakého dôvodu nemôžeme psíka klasicky okúpať ( psík je chorý alebo se na výstave zašpinil a my potrebujeme, aby srsť bola i bez kúpania čistá), použijeme tento bezoplachový šampón. Nastriekame ho na zašpinené miesta alebo na celé telo psa a vmasírujeme do srsti. Potom vezmeme mokrý vyžmýchaný uterák, ktorým srsť utrieme.Tým zaktivujeme čistiace zložky a následne vytrieme srsť suchým uterákom , alebo vysušíme fénom. Psík bude vypadať ako čerstvo vykúpaný, jeho srsť bude lesklá a splývavá s príjemnou vôňou.

Dry skin lotion -Nám poslúži v zimnom období na ochranu rozpraskaných labiek a nosa. Tento krém s hojivými účinkami použijeme tiež na ochranu našich rúk, tváre aj celého tela, pretože rovnako ako ostatné produkty cowboy magic je vhodný aj pre človeka