Doplnky výživy Stiefel v ponuke nášho e-shopu.

18.01.2019

Milí zákazníci,

Do ponuky som pre vás zaradila doplnky výživy značky Stiefel, ktoré si môžete už objednať v mojom e-shope. Stiefel je nemecká firma zaoberajúca sa výrobou doplnkov výživy pre kone už 30 rokov. Ich produkty sú vyrábané v spolupráci s veterinármi a terapeutmi s dlhoročnými skúsenosťami.

Pri výrobe kladú dôraz na výber produktov bez GMO.

Firma Stiefel ponúka široký sortiment byliniek a doplnkov výživy pre kone v organickej forme, ktorá je pre nich najlepšie prijateľná a využiteľná.

Kone si vedia z prírody, teda z trávy, ktorú spásajú a sena vziať všetko, čo potrebujú. No posledné roky je kvalita sena a pastvy nižšia a teda niektoré dôležité minerály a vitamíny môžu v ich základnej potrebe chýbať a teda je ich potrebné dopĺňať.

Taktiež pre kone v športovej záťaži a kone bez zelenej pastvy sa v súčasnej dobe odporúča doplniť kŕmnu dávku o doplnky výživy.

Ich nedostatok môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Náklady na liečenie sú príliš vysoké a preto je prevencia lepšie riešenie ako keď už je zdravotný stav koňa tak vážny, že je treba volať veterinára.

Výrobky Stiefel sú rozdelené do kategórií podľa zamerania :