Ako bez kúpania udržiavať chvost a hrivu

27.04.2022

"Cowboy Magic" - odstraňovač škvŕn a nečistôt


V zimnom období, keď nemôžem kone kúpať je mojím pomocníkom Cowboy Magic Greenspot Remover😊🐴✨ Výborným pomocníkom je aj na odstránenie škvŕn, ktoré sú viditeľné najmä na bielych koňoch. 

Greenspot Remover

je určený na okamžité odstránenie špiny a mokrých aj zaschnutých škvŕn z trávy, moču a potu zo srsti. Je vhodný na použitie všade tam, kde je kúpanie nemožné či nevhodné alebo keď potrebujeme ušetriť vodu a čas./ napr. na výstavách či pri cestovaní/.

Greenspot je nepostrádateľný pomocník pre majiteľov starých a chorých psov, ktorých nieje možné kúpať .Tento jedinečný prípravok je vysoko koncentrovaný a vďaka pridaniu drahých prírodných nemydlinových čističov získaných z rastlín funguje okamžite.

Odstraňuje a rozpúšťa všetky cudzie molekuly - hnoj, urinu, špinu či pot. Hĺbkovo regeneruje srsť a kožu, vďaka pridaným zložkám hodvábu a panthenolu.

Pridané bambucké maslo napomáha po uschnutí vyčesať srsť do lesku. Ideálne pre krátkosrsté plemená - srsť aj koža bude vyživená, s nádherným leskom a príjemnou vôňou na dlhší čas ( boxer, doberman, tosainu, doga, maďarský stavač,........)Pre dlhosrsté plemená - pre dominantných psov, ktorý stále značkujú je jedinečným pomocníkom na udržanie dlhej srsti na brušku a u fenečiek pod chvostom, pretože bambucké maslo obsiahnuté v tomto bezoplachovom šampóne zabraňuje lámaniu srsti.(americký kokeršpaniel, šicu, yorshirský teriér, bearder kolia, retriever, kavalier king charles spaniel, pudel, japan..) Rovnako ho ocenia aj chovatelia plemien s fúzatou bradou /bradáč, bearded kolia, škotský teriér.....) kde pri každodennom používaní zabraňuje hrdzaveniu fúzov a pomáha rastu srsti.