"Shapley 's" M.T.G. - 946ml (MTG)

kozmetika pre kone

Vysokoúčinné tonikum na rast hrivy a chvosta. Tonikum je olejovej konzistencie. Je vhodné aj na liečenie kožných problémov a odrenín.  M.T.G. je odporúčané veretinármi ako prípravok na množstvo bakteriálnych a plesňových ochoreniach kože.

M-T-G lieči rôzne kožné problémy rýchlo a ľahko s výsledkami, ktoré sa objavia už deň po prvej aplikácii.  M-T-G úspešne lieči nasledujúce stavy: raim rot, škrabance, letná vyrážka, lupiny a trenie chvostov. 

Originálny M-T-G je formulovaný tak, aby eliminoval pôvodcu, ktorý spôsobuje kožné problémy, a tak lieči pri zdroji vysychanie a hojenie postihnutej oblasti. Jeho špeciálne zložky tiež upravujú pokožku a vlasy v okolí problémovej oblasti, ktorá podporuje zdravý rast pokožky a vlasov. Originálny M-T-G udržuje pokožku pod podmienkou, že vytvára bariéru proti prvkom. Ponúka rýchlu úľavu a viditeľný rast vlasov za 3-5 dní.

Originálne M-T-G sa ľahko používa. Jednoducho votrite malé množstvo do postihnutej oblasti bez toho, aby ste rušili alebo vybrali chrasty. Medzi aplikáciami nie je potrebné oplachovať alebo umývať. Akonáhle je oblasť zahojená a chcete vymyť zvyšok, použite len Shapley Hi Shine šampón, ktorý je špeciálne pripravený na rýchle a jednoduché odstránenie originálneho M-T-G. Sprej Shapley Easy-Out tiež odstráni Original M-T-G z koňa aj z rúk.

Vytvára zdravé prostredie pre vlasový folikul, čo vedie k maximálnemu rastu chĺpkov pri zachovaní jemnosti a pružnosti vlasov, aby sa minimalizovalo poškodenie. Všetko, čo musíte urobiť, aby rast hriva a chvostrástli je votrieť malé množstvo raz týždenne do korienkov hrivy a  chvosta koňa. Opäť nie je potrebné medzi aplikáciami oplachovať alebo oplachovať.


použitie: 

tonikum vmasírovať do korienkov vlasu, hrivy či chvosta - NEOPLACHOVAŤ!

Fľašu dôkladne pretrepte, aby sa sedimentová vrstva na dne fľaše premiešala vo zvyšku tekutiny vo fľaši. Počas aplikácie pravidelne pretrepávajte.

• Aplikujte priamo na problémové miesto pomocou dostatočného množstva na zakrytie, bez toho, aby ste ho príliš zaťažili a nadbytočné množstvo netieklo po koni.

• Nevyberajte chrasty, pretože to môže byť pre koňa bolestivé a spôsobovať mierny opuch. Chrasty padnú samy o sebe potom, čo sa zdravá koža rozrastie pod chrastou.

• Po poškriabaní nôh na koňských nohách natrite tenkú vrstvu Original M-T-G na postihnutú oblasť ako ochrana vo vlhkých podmienkach, aby sa zabezpečila bariéra proti opätovnému infikovaniu koňa.

• Nezdieľajte kefy, deky alebo účasť medzi koňmi s kožným problémom a tými, ktorí nemajú problém, pretože problémy s hubami a baktériami sú vysoko nákazlivé. Umyte čokoľvek, čo prichádza do styku s infikovaným koňom, takže ho nebudete znovu infikovať po uzdravení. Kefy dôkladne vymyť a vydezinfikovať.

• Olej v originálnom M-T-G môže spôsobiť, že váš kôň bude citlivý na slnko a náchylný na spálenie slnkom. Ak kôň trávi veľa času na priamom slnku, možno budete chcieť použiť originálny M-T-G v skorých večerných hodinách.

• Originálny M-T-G môže pri aplikácii vytvárať teplo, takže budete chcieť byť opatrný pri aplikovaní zábalu na nohy, pretože bude pôsobiť ako pot.

• Originál M-T-G nie je potrebné umývať ani oplachovať medzi aplikáciami.

• Mnohí majitelia koní vidia problém s kožou preč už po prvej aplikácii.


34,00 €
Please select variants first