Shake relief, nutričná podpora pre pre kone s letnou vyrážkou

Unikátna zmes prírodných antioxidantov, ktorá napomáha odplavovaniu voľných radikálov z organizmu. Prírodné byliny s dostupným horčíkom pôsobujú upokojujúci efekt pre nervovú sútavu koní. Shake relief podporuje imunitný systém, ktorý je zásadný pre obranyschopnosť organizmu, celkovú pohodu a sebavedomie koňa. Kvalitný MSM spolu s horčíkom podporuje mäkké tkanivá a nervový systém.

Ponúkame vám dôležitú nutričnú podporu pre kone s letnou vyrážkou. Alergia na štípance hmyzom môže byť ovplyvnená množstvom rôznych spúšťačov; dlhotrvajúci slnečný svit, peľ alebo hmyzie uštipnutie atď. To má za následok sezónne cyklické ťažkosti a s tým spojené aj psychické problémy. Zlepšením stravy s cielenou výživou sa optimalizuje prirodzená obrana koňa.

Shake Relief obsahuje unikátny komplex vedecky overených antioxidantov pochádzajúcich z prírodných zdrojov, ktoré odplavujú voľné radikály z organizmu. Upokojujúce bylinný mix obsahuje organicky dostupný horčík, imunitný podporný komplex látok, ktorý sa zameriava na imunitný systémy tak životne dôležité pre obranný systém a pohodu koňa a tiež MSM pre podporu mäkkých a nervových tkanív. Shake Relief by sa mal podávať po celú sezónu obťažujúceho hmyzu v štandardnej dávke a môže byť podľa potreby zvýšený.

Zloženie:
Oxid horečnatý, vítaním, pivovarské kvasnice, chmeľ (sušený), methylsulfonylmethan (MSM), mrkva (sušená), echinacea, mäta, omicha bobule, šípky, listy púpavy, semená pestreca mariánskeho, kurkuma, chlorella (sušená), shiitake, zázvor, ginkgo listy, rozmarín, sladkého drievka, repkový olej.

Doplnkové látky (na kg):
Vitamíny, Vitamín B12 16 700 mikrogramov, Vitamín E 3a700 3 000 I.U.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 10,2%, oleje a tuky 3,5%, popol 30,5%, vlákno 7,7%, sodík 0,1%, popol nerozpustný v kyseline 8,5%

Kŕmny návod:

Shake relief kŕmte individuálne podľa Poreba. Kŕmnu dávku možné navýšiť aj nad odporúčanú podľa potreby.

Pridávajte do dennej kŕmnej dávky predovšetkým počas obdobia sezóny letnej vyrážky.

Kone a poníky g za deň:
Iniciačná dávka: (7-10 dní) 81-108g (3-4 odmerky)
Štandardná dávka: 54g (2 odmerky)

Balenie: nádoba 1 kg

Balenie vydrží približne 40 dní.

89,99 €