Šampón s spreji TOP WASH

750ml

Stiefel Top Wash šampón v spreji s jednoduchou aplikáciou

Stiefel Top Wash šampón v spreji s jednoduchou aplikáciou - nejedná sa o kúpeľ v spreji, ako je napríklad Absorbine Miracle Groom, kde už nepotrebujete vodu. Stiefel Top Wash šampón v spreji je normálny šampón, ku ktorému vodu potrebujete. Je však zabalený vo fľaške s rozprašovačom, ktorým krásne aplikujete šampón tam, kam potrebujete a hlavne - jednou rukou. Pokiaľ z nejakého dôvodu svojho koňa na umývanie neuväzujete, nechcete sea patlať so šampónom v kýbliku, prípadne ho liať kade tade, ako len na hubku, hnevajú vás mokré fľaštičky, potom je TopWash priamo pre vás.

S praktickou funkciou rozprašovača je možné prípravok aplikovat cielene na požadované miesta. Pôsobí do hĺbky. PH neutrálne, s harmančekom, vhodný k starostlivosti o citlivé kone, ktoré inklinujú k podráždenej koži či iným kožným problémom. 

Obsahuje výtažok z citronovej trávy, ktorá je známá svojimi repelentnými, antibakteriálnymi a hojivými účinkami. Výťažok z pomaranča, ktorý je tiež v šampóne obsiahnutý, má protizápalové účinky.

13,99 €