Konská masť iba z prírodných látok,

Flaša 500ml

Prírodné chladivá masť pre citlivé kone bez alkoholu podporuje rýchle zotavenie nôh po práci alebo po pretekoch. Vyvážená kombinácia arniky, výťažku z borovice kosodreviny, oleje z rozmarínu a mäty pomáha regenerácii nervových zakončení, šliach a celého pohybového aparátu po intenzívnej práci alebo po pretekoch. Starostlivo vybrané zloženie účinných prírodných látok dopraje svalstvu, šľachám a celému pohybovému aparátu zaslúžené zotavenie. Osviežujúci ochladenie sa postará o rýchle zotavenie a kôň je zakrátko pripravený podať ďalší špičkový výkon. Dobre drží na srsti a preniká do kože, takže nie je potreba pri aplikácii bandážovat. - s kosodrevinou, rozmarínovým a mätovým olejom - chladí unavené nohy po intenzívnej práci - arnika tlmí bolesť a podporuje prekrvenie.

Návod na použitie: Naneste Zedan prírodnú konskú masť na potrebné miesta, vmasírujte a nechajte pôsobiť. Opakovanou aplikáciou dosiahnete lepší výsledok. Nie je nutné bandážovat.

Upozornenie: Pri aplikácii vynechajte oblasť huby a očí. Pri kontakte s očami okamžite vypláchnite prúdom čistej vody. Chráňte pred deťmi.

Zloženie: olej z borovice - kosodreviny, rozmarínový olej, arnika, mätový olej, glycerín

12,99 €